Villamosmérnök

Responsibilities

  • Olyan erősáramú tapasztalattal rendelkező villamosmérnököt keresünk, aki felelős a vállalat villamosenergia-ellátó rendszerei, valamint az ahhoz kapcsolódó felügyeleti és mérésadatgyűjtő rendszerek karbantartási és kivitelezési feladatainak megvalósításáért.
  • AZ ÚJ MUNKAVÁLLALÓ FŐBB FELADATAI:
  • Villamos karbantartási és kivitelezési munkák műszaki előkészítése, lebonyolítása, műszaki ellenőri feladatok ellátása.
  • Villamosenergia rendszerek távfelügyeleti, mérésadatgyűjtő rendszereinek műszaki előkészítése, megvalósítása, a meglévő rendszerek karbantartása és fejlesztése.
  • Villamosenergia-ellátó rendszerekhez kapcsolódó informatikai megoldások műszaki előkészítése, megvalósítása.

Requirements

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 3 éves erősáramú területen szerzett munkatapasztalat
  • Villamos biztonságtechnikai ismeretek
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete

Preferences

  • Műszaki ellenőri/felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Tapasztalat ipari informatikai rendszerek kiépítésében és üzemeltetésében
  • Robbanásbiztos berendezés kezelői vagy műszaki vezetői szakképesítés és/vagy munkatapasztalat.
  • SCADA, PLC, ipari protokollok (Modbus, EteherNet/IP), korszerű villamos fogyasztásmérők, adatgyűjtő, tároló és feldolgozó rendszerek ismerete.
  • CAFM szoftverek (pl. IBM MAXIMO) kezelésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat

Information

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • Hosszútávú szakmai fejlődést kínálunk
  • Cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést

Details of position

Job identifier: 3226
Position name: Villamosmérnök
Work place: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Job contract type: Indefinite duration
Daily work hours: Full Time
Share or save this position to your favorites: Villamosmérnök