Targoncás raktáros (Körmend)

Kedves érdeklődő! Ne maradj le targoncás raktáros pozícióinkról, küldd el jelentkezésedet! Amennyiben érdekes számodra az állás és úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, érdemes elküldened a pályázatodat. Ugyan jelenleg nincs nyitott Targoncás raktáros pozíciónk, de amint új lehetőség nyílik nálunk, figyelembe vesszük pályázatodat és visszajelzünk Neked! Szeretnél egy stabil munkahelyet, ahol modern környezetben dolgozhatsz? Rendelkezel targoncás jogosítvánnyal és raktári tapasztalattal? Várjuk a jelentkezésed!

Responsibilities

  • A raktározási folyamathoz tartozó feladatok elvégzése (áruátvétel, ki-, be- és áttárolás, komissiózás, árukiadás, rakodás, raktár-nyilvántartási rendszer használata)
  • Raktározási tevékenység során felmerülő gépi és kézi anyagmozgatás végrehajtása
  • A raktárkészletek felelősségteljes, és az előírásoknak megfelelő kezelése
  • Kézi PDA vonalkód olvasó használata
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Requirements

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

Information

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A bejelentett havi fizetésen túl cafeteriát és 13. havi jutalmat is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést
  • Egy összetartó csapat vár rád!
  • Élet-és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Details of position

Job identifier: 4364
Position name: Targoncás raktáros (Körmend)
Work place: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Specialty: Logistics
Job contract type: Indefinite duration
Daily work hours: Full Time
Share or save this position to your favorites: Targoncás raktáros (Körmend)