Orosz nyelvi orvosszakértő

Responsibilities

  • Hozzáadott értéket képviselő generikus termékfejlesztési javaslatok felvetése, orvos-szakmai értékelések készítése
  • Hozzáadott értéket képviselő generikus készítmények fejlesztési tervének, a fejlesztésekhez szükséges vizsgálatok vizsgálati tervének elkészítésében való közreműködés
  • A fejlesztés során született vizsgálati eredmények feldolgozása, hatósági konzultációhoz, illetve törzskönyvi beadáshoz szükséges klinikai dokumentáció elkészítése
  • Egis készítmények alkalmazási előírásainak és betegtájékoztatóinak elkészítése, naprakészen tartása
  • Orvos-szakmai kérdések megválaszolása
  • Az EGIS készítményekkel kapcsolatos orvosi információnyújtás

Requirements

  • Orvosi diploma
  • Magabiztos orosz nyelvtudás és középfokú angolnyelv-tudás
  • Belgyógyászati és/vagy kardiológus, diabetológus, endokrinológus, onkológus, immunológus, bőrgyógyász, rheumatológus, nőgyógyászati szakképesítés vagy klinikai tapasztalat a fenti területek egyikén
  • Jó együttműködési képesség, jó kommunikációs készség, önállóság

Preferences

  • Hasonló munkakörben szerzett jártasság
  • Klinikai-farmakológiai szakvizsga, vagy releváns szakmai ismeretek
  • Gyógyszerfejlesztés területén szerzett tapasztalat

Information

  • Amit kínálunk:
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Komoly szakmai tapasztalattal rendelkező támogató, szakértő csapatot
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk felszerelt konditeremmel, étkezővel vár Téged
  • Próbaidő alatt rugalmas, próbaidő letelte után kötetlen munkarendben dolgozhatsz
  • Csoportos élet-és balesetbiztosításban részesítünk
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal

Details of position

Job identifier: 3742
Position name: Orosz nyelvi orvosszakértő
Work place: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Specialty: Research and Development
Job contract type: Indefinite duration
Daily work hours: Full Time
Share or save this position to your favorites: Orosz nyelvi orvosszakértő