Minőségellenőrző laboráns HPLC

Érdekel a gyógyszeripar és nyitott vagy részmunkaidős 7 órás állásra? Szeretnél egy GMP minőségellenőrző laboratóriumba dolgozni a X. kerületben? Rendelkezel legalább 1 éves kromatográfiás tapasztalattal? Ha igen a válaszod, csatlakozz hozzánk, ahol egy jó hangulatú csapat tagja lehetsz!

Responsibilities

  • Érdekes feladatok várnak Rád:
  • Vásárolt nyersanyagok, segédanyagok és hatóanyagok HPLC rutin analitikai vizsgálata és dokumentálása GMP környezetben

Requirements

  • TÉGED keresünk, HA
  • Vegyipari szakközépiskolai érettségivel, vegyésztechnikus vagy élelmiszertechnikus képesítéssel bírsz
  • Minimum 1-3 éves kromatográfiás analitikai gyakorlatod van
  • Magabiztos IT ismereted van (Word, Excel)
  • Légy önálló, pontos és precíz a munkavégzésed során

Preferences

  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • 3 + éves gyógyszeripari műszeres analitikai tapasztalat
  • GMP ismeret

Information

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Rugalmas munkaidő
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Details of position

Job identifier: 4314
Position name: Minőségellenőrző laboráns HPLC
Work place: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Specialty: Quality Management/Quality Assurance
Job contract type: Indefinite duration
Daily work hours: Part Time
Share or save this position to your favorites: Minőségellenőrző laboráns HPLC