Karbantartást irányító munkatárs

Responsibilities

  • A légtechnikai rendszerek, gőzkazánok, gőz- és HMV rendszerek, távvezetékek, hűtőrendszerek és berendezéseik, préslevegő rendszerek, vákuum rendszerek és egyéb energetikai rendszerek kezelése, felügyelete, üzemeltetése, kisebb karbantartása, karbantartásának irányítása.
  • Mindezek mellett a számítógépes felügyeleti rendszerek kezelése során is számítunk a segítségedre
  • Külsős (szerviz) cégekkel való kapcsolattartása, helyszínen való fogadása, munkavégzési engedélyek kiadása, munkafolyamatok adminisztrálása

Requirements

  • Gépipari, villamos ipari, vagy műszerész – középfokú szakképesítés érettségivel
  • Hasonló területen/munkakörben szerzett tapasztalat (1-3 év),
  • Rendelkezz műszaki-gépészeti ismeretekkel
  • Felhasználói szinten tudd kezelni a számítógépes programokat (Word, Excel, Outlook)
  • Önálló, precíz munkavégzésre való alkalmasság.

Preferences

  • Gyógyszeripari/vegyipari iparág ismeret,
  • Épületgépész technikus vagy gépésztechnikus végzettség
  • Hegesztői végzettség / tudás
  • Kazángépész - Szakmai képesítés (vizsga),
  • Nagyteljesítményű kazánok, hűtőrendszerek üzemeltetésében való jártasság
  • Felügyeleti rendszerek ismerete

Information

  • Miért válassz minket:
  • Hosszútávú szakmai fejlődést kínálunk neked
  • A 13. havi fizetés, széleskörű cafeteria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
  • 1 műszakos, folyamatos munkarendben kell dolgozni (06:00 és 14:00 óra között), havi 3 nap hétvégi műszakkal.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Details of position

Job identifier: 4041
Position name: Karbantartást irányító munkatárs
Work place: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Job contract type: Indefinite duration
Daily work hours: Full Time
Share or save this position to your favorites: Karbantartást irányító munkatárs