Karbantartási rendszerüzemeltető

Responsibilities

  • Jelentkezz Hozzánk! Keressünk Karbantartási Rendszerüzemeltető kollégánkat - JUNIOROK jelentkezését is várjuk! -
  • Amiben számítunk Rád:
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a kulcsfelhasználókkal
  • Az újonnan csatlakozó területek támogatása, a rendszerben rejlő lehetőségek kommunikációja, folyamatos terjeszkedés, bővülés
  • Csoportos és egyéni oktatások lebonyolítása
  • Segédletek készítése, karbantartása
  • Mindennapi felhasználói support
  • Digitalizációs projektekben való részvétel
  • Eszközadatbázis karbantartása
  • Meglévő munkafolyamatok felügyelete, fejlesztése
  • Új folyamatok bevezetése
  • Felhasználói felületek testreszabása

Requirements

  • Felsőfokú végzettség ( mérnöki / gazdasági területen)
  • Alapfokú angol nyelvtudás- dokumentációk pl. gépkönyvek, olvasása, megértése során lesz Rá szükséged
  • Nagyfokú precizitás, strukturáltság mellett elengedhetetlen a jó kommunikációs készség is, hiszen Te leszel az, aki az Egis-es munkavállalók számára csoportos és egyéni oktatásokban is szerepet vállal

Preferences

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Information

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!
  • Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Részmunkaidős lehetőséget kínálunk számodra napi 7 órában
  • Központi telephelyünkön orvosi rendelőkben széleskörű szolgáltatások érhetők el számodra- fogászat, bőrgyógyászat stb.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Balaton parti üdülőink töltheted a szabadságodat
  • Minden munkavállalónkra csoportos élet és baleset biztosítást kötünk
  • Támogatjuk a közösség építést- családi programokkal, önkéntességgel, sportrendezvényekkel

Details of position

Job identifier: 3738
Position name: Karbantartási rendszerüzemeltető
Work place: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Specialty: Engineer/Technical
Job contract type: Indefinite duration
Daily work hours: Part Time
Share or save this position to your favorites: Karbantartási rendszerüzemeltető