Junior műszaki beszerző

Responsibilities

  • Pályakezdő vagy és érdekel a beszerzés, de még nincs releváns tapasztalatod?
  • Olyan cégnél szeretnél dolgozni, ahol elsajátíthatod a szakma rejtelmeit?
  • Esetleg dolgoztál már operatív beszerzőként vagy beszerzési területen szerezted meg a szakmai gyakorlatodat?
  • Szeretnéd a gyógyszeriparban folytatni a karriered?
  • Ha igen a válaszod, jelentkezz hozzánk junior műszaki beszerzőnek, ahol fiatalos munkatársak várnak és értékes szakmai tapasztalatokra tehetsz szert!
  • FELADATAID LESZNEK:
  • szállítók előminősítési rendszerének működtetése, szállító menedzsment
  • törzsadatok kezelése
  • beszerzési nyilvántartások vezetése, adatbázisok kezelése, kimutatások, riportok készítése
  • adminisztrációs és nyilvántartási feladatok ellátása
  • beszerzések előkészítése, támogatása
  • kis értékű beszerzések lebonyolítása, keretszerződéses rendelések lehívása

Requirements

  • felsőfokú logisztikai/ gazdasági/ műszak/ informatikai végzettség
  • frissdiplomás, januárban diplomázó diákokat is várunk
  • precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)

Preferences

  • felsőfokú logisztikai/ gazdasági/ műszaki végzettség
  • 1-2 év releváns tapasztalat operatív beszerzésben vagy beszerzési szakmai gyakorlat
  • SAP ismeret
  • középfokú angol nyelvtudás

Information

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • Cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Rugalmas munkarend
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését
  • Egis napot, főzőversenyt rendezünk, támogatjuk a munkahelyi közösségépítést

Details of position

Job identifier: 3585
Position name: Junior műszaki beszerző
Work place: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Specialty: Procurement
Job contract type: Fixed-term
Daily work hours: Full Time
Share or save this position to your favorites: Junior műszaki beszerző