IT megfelelőségi osztályvezető

Responsibilities

  • Szívesen dolgoznál Magyarország és a régió egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál? Szeretnéd kamatoztatni kiváló vezetői készséget, támogatva ezzel egy 7 fős csapat szakmai fejlődését? Vezetői gyakorlat mellett van min. 5 éves tapasztalatod IT validálás területén?
  • Ha igen, akkor csatlakozz hozzánk!
  • Főbb feladatok, amiben számítunk a szakértelmedre:
  • 7 fős IT megfelelőségi osztály vezetése, feladatok napi szintű koordinálása, ellenőrzése, értékelése
  • Üzleti, gyártói és laborinformatikai rendszerek bevezetési projektjeinek képviselete IT validálási és szabályozási területen
  • Részvétel és tanácsadás fejlesztési feladatokban valamint külső szakértőkkel való konzultáció
  • Az Informatikai igazgatóság szabályozási környezetének felügyelete és ellenőrzése
  • Az osztály tevékenységéhez kapcsolódóan éves pénzügyi tervezések
  • Vállalatirányítási vagy laborrendszerekhez kapcsolódóan validálási és 21 CFR Part 11 / EU GMP Annex 11 előírásoknak megfelelő telepítési tesztelések tervezése, végrehajtása, dokumentálása
  • Az Informatikai Igazgatóság képviselete a társaságot érintő hatósági és vevői auditokon
  • Az Informatika jogszabályi megfelelésének biztosítása
  • Belső auditok és önellenőrzések tartása az IT területen
  • Társterületekkel való együttműködés, szoros kooperáció a Vállalati minőségirányítással

Requirements

  • Jelentkezz hozzánk ha...
  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van (minőségbiztosítás vagy informatika)
  • Min. 5 éves gyógyszeripari vagy informatikai tapasztalattal és vezetői gyakorlattal rendelkezel
  • Jól ismered a gyógyszeripari elvárások és guideokat (GxP, GAMP5, ISO ismeretek)
  • Vevői, hatósági auditálásban van már tapasztalatod
  • Magabiztos szoftvertesztelési, validálási és kvalifikálási ismeretekkel bírsz
  • ITIL folyamatokat és az IT rendszereket jól, átfogóan ismered
  • Magabiztos tárgyalóképes szintű angol nyelvtudásod van
  • Stratégiai gondolkodás, üzleti szemléletmód és strukturáltság jellemez
  • Kitűnő tárgyalókészséggel valamint jó diplomáciai érzékkel rendelkezel
  • Magabiztos vezetői attitűddel bírsz és kitűnő problémamegoldó készséged van

Information

  • Amiért érdemes minket választani:
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatának lehetsz a tagja
  • Versenyképes alapfizetést, prémiumot, cafeteriat és 13. havi jutalmat is kínálunk
  • Fontos érték számunkra a megbízhatóság és a stabilitás
  • Büszkék vagyunk arra, hogy egy igazán munkavállaló-központú vállalat vagyunk
  • Támogatjuk a közösség építést- családi programokkal, önkéntességgel, sportrendezvényekkel
  • Minden munkavállalónkra csoportos élet - és baleset biztosítást kötünk
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal

Details of position

Job identifier: 4044
Position name: IT megfelelőségi osztályvezető
Work place: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Specialty: IT
Job contract type: Indefinite duration
Daily work hours: Full Time
Share or save this position to your favorites: IT megfelelőségi osztályvezető