Gyógyszerkészítmény-fejlesztő technikus (Vegyésztechnikus - Bökényföld)

Responsibilities

  • Van már tapasztalatod vegyésztechnikusként és szívesen folytatnád a pályádat készítmény fejlesztés területén?
  • Esetleg pályakezdőként szeretnél tapasztalatot gyűjteni a szakmádban?
  • Szeretnél a kutatás-fejlesztéshez közel dolgozni és munkáddal értéket teremteni?
  • Ha igen a válaszod, jelentkezz Gyógyszerkészítmény-fejlesztő technikusnak, ahol munkáddal a kutató-fejlesztő kollégák munkáját segítheted, egy jó csapatban, emberséges vezetővel dolgozhatsz.
  • Gyógyszerkészítmény-fejlesztő technológusok munkájának segítése
  • Technológiai folyamatok ellenőrzése
  • Gyártási utasítások nyomon követése
  • Védőfelszerelések, eszközök ellenőrzése
  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • Felhasznált anyagok ellenőrzése
  • GMP betartása

Requirements

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Két műszak vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

Preferences

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Information

  • Amiért érdemes nálunk munkát vállalni:
  • Családias hangulat, összetartó kollégák várnak
  • Megismerkedhetsz a gyógyszerfejlesztéssel
  • Nyugodt munkakörülmények és munkatempó
  • Versenyképes fizetés + 13. havi fizetés + cafeteria
  • Balatoni nyaralók
  • Ingyenes orvosi vizsgálatok

Details of position

Job identifier: 3555
Position name: Gyógyszerkészítmény-fejlesztő technikus (Vegyésztechnikus - Bökényföld)
Work place: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Job contract type: Indefinite duration
Share or save this position to your favorites: Gyógyszerkészítmény-fejlesztő technikus (Vegyésztechnikus - Bökényföld)