GMP minőségbiztosító

Responsibilities

  • Hatóanyagok és intermedierek gyártásának minőségbiztosítási támogatása, a kapcsolódó minőségbiztosítási tevékenységek segítése, koordinálása, ellenőrzése.
  • A vállalati minőségbiztosítási rendszer kialakításának és működtetésének támogatása.
  • Részvétel abban a munkában, amely a GMP felszabadítás rendszerét a vállalat minden gyártmányára kiterjeszti, és napi szinten működteti
  • A gyártott anyagok felszabadításának előkészítése.
  • Általános GMP releváns feladatok napi elvégzése, kapcsolattartás társosztályokkal
  • Belső utasítások (SOP) ellenőrzése, szükség esetén megírása
  • Részvétel alapvető GMP eljárások működtetésében; kivizsgálások, eltérések kezelése, reklamációk, változtatás kezelő rendszer, validálások, kvalifikálások, stb.
  • A minőségbiztosítással és a GMP-vel kapcsolatos szakirodalom figyelemmel kísérése
  • Részvétel projektfeladatokban
  • Esetenként kimutatások, jelentések készítése
  • Külső, belső auditokon való részvétel.

Requirements

  • Vegyészmérnök, vegyész vagy biomérnök végzettség, hiszen a hatóanyagokkal kapcsolatos szakmai tudásodra szükséged lesz
  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat, előny, ha ezt a hatóanyag gyártással kapcsolatban szerezted meg
  • Alapvető GMP ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó együttműködő és kapcsolatteremtő készség

Preferences

  • Hatóanyag gyártással kapcsolatban szerzett több éves szakmai tapasztalat

Information

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez

Details of position

Job identifier: 3573
Position name: GMP minőségbiztosító
Work place: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Specialty: Quality Management/Quality Assurance
Job contract type: Indefinite duration
Daily work hours: Part Time