Folyamatirányító mérnök (Körmend)

Responsibilities

  • folyamatirányító és mérésadatgyűjtő rendszerek üzemeltetése, karbantartása
  • folyamatirányító rendszerek tervezése, telepítésének felügyelete
  • szoftver validálási feladatok ellátása
  • vezérlő, folyamatirányító rendszerek beszállítóival való együttműködés (API területen)
  • műszerek kiválasztása technológiai folyamatokhoz
  • folyamatirányító rendszerek analízise (adatok, alarmok, szabályzások)
  • karbantartási protokollok kidolgozás, végrehajtásának felügyelete

Requirements

  • gyengeáramú villamosmérnök diploma (műszeres v. folyamatirányítás)
  • folyamatiránnyítás területén szerzett tapasztalat gyógyszeripari vagy élelmiszeripari vagy gépgyártó vagy autóipari szektorban
  • angol nyelv min. középfokú ismerete, kommunikációs szintű alkalmazása
  • min. 3 év gyógyszergyártási területen szerzett gyakorlat
  • PLC (Siemens, Omron) programozási ismeretek
  • precizitás, rugalmasság, alkalmazkodó képesség, önállóság
  • jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség

Preferences

  • Siemens PLC programozási gyakorlat
  • EPLAN tervező program ismeret
  • Maximo karbantartási menedzser program ismerete

Information

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • Cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését
  • Egis napot, főzőversenyt rendezünk, támogatjuk a munkahelyi közösségépítést

Details of position

Job identifier: 3533
Position name: Folyamatirányító mérnök (Körmend)
Work place: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Specialty: Engineer/Technical
Job contract type: Indefinite duration
Daily work hours: Full Time