Windows kliens oldali szakértő

Főbb feladatok

  • Ha már szereztél tapasztalatot kliens üzemeltetésben és szívesen lennél tagja egy profi kliens támogató szakértői csapatnak, jelentkezz Hozzánk!
  • AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD
  • Windows 10 build-ek tesztelése a főbb alkalmazásokkal (böngésző, Java, Adobe, SAP, és egyéb gyártói szoftverek)
  • Kompatibilitás vizsgálat és javaslattétel az esetleges hibák kiküszöbölésére
  • Manuálisan telepítendő alkalmazások automatizált telepítésűvé tétele
  • Eseti igények kielégítésére megfelelő funkcionalitású „dobozos” termék felkutatása
  • Mobil / tablet alkalmazások tesztelése és vállalati környezethez illesztése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Min. 3 év gyakorlat kliens üzemeltetésben
  • Telepítés, hibakeresés és scriptelésben szerzett tapasztalat, Windows szakértelem
  • GPO, SCCM ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodás, rugalmasság és proaktivitás

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!!!
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Saját óvodánk, bölcsink van
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Szakmai és személyes kompetenciák fejlesztésére irányuló képzéseket is biztosítunk dolgozóink számára

Állás adatai

Állás azonosító: 3597
Pozíció megnevezés: Windows kliens oldali szakértő
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: IT
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Windows kliens oldali szakértő