Vámügyintéző (Körmend)

Főbb feladatok

  • A teljes körű import és exportforgalom vámkezeléssel kapcsolatos feladatainak elvégzése, a vámjogi előírások és belső utasítások figyelembe vételével
  • Statisztikai adatszolgáltatások előkészítése, ellenőrzése
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció, nyilvántartások vezetése, számlák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az érintett raktárakkal, budapesti társszervekkel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Amit kérünk Tőled:
  • Rendelkezz vámügyi tanfolyami végzettséggel és vámügyintézői gyakorlattal
  • Légy önálló, pontos és precíz
  • Ha jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel, nálunk a helyed!
  • Legyen felhasználói szintű számítógépes ismereted (MS Excel, Word, PP)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • SAP felhasználói tapasztalat

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A bejelentett havi fizetésen túl cafeteriát és 13. havi jutalmat is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést

Állás adatai

Állás azonosító: 4234
Pozíció megnevezés: Vámügyintéző (Körmend)
Munkavégzés helye: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Szakterület: Logisztika
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Vámügyintéző (Körmend)