Üzemi GMP ellenőr (Körmend)

Főbb feladatok

  • részvétel a termelő üzemek minőségbiztosítási folyamatainak felügyeletében, fejlesztésében
  • eltérések kivizsgálásában részvétel
  • gyártások során mintavétel
  • gyártási dokumentumok ellenőrzése, informatikai rendszerekben való kezelése
  • adatok rögzítése informatikai rendszerekben
  • hibás anyagok elkülönítése zárolás

Munkakör betöltésének feltételei

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 3 év gyógyszer-, vegy-, autó-, elektronikai - ipar
  • IT tudás: excel, word felhasználói szintű ismerete
  • középfokú végzettség
  • 3 vagy 2 műszak vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat vagy autóipari, elektronikai ipari minőségellenőri területen szerzett tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 3194
Pozíció megnevezés: Üzemi GMP ellenőr (Körmend)
Munkavégzés helye: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Szakterület: Mérnök / Műszaki
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Üzemi GMP ellenőr (Körmend)