Törzskönyvező

Főbb feladatok

  • Junior és szenior törzskönyvező kollégákat egyaránt keresünk az Európai Uniós és Nemzeti törzskönyvezési csapatunkba.
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk felszerelt konditeremmel, étkezővel, díjnyertes közösségi térrel, barátságos kollégákkal vár Téged!
  • Nálunk nemzetközi engedélyeztetési feladataid lesznek, illetve speciális - value-added - készítményekkel foglalkozhatsz. Változatos feladatok és termékek tartoznak minden kollégánkhoz.
  • A Te feladatod lesz a törzskönyvi módosításokkal kapcsolatos hatósági bejelentések intézése, a külföldi hatóságokkal és külföldi partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás is.
  • Számítunk a szakértelmedre a törzskönyvezésekhez szükséges kísérőiratok idegen nyelvre történő fordíttatásánál,szaklektoráltatásnál valamint a hatósági jóváhagyatásnál is
  • Hosszútávon, szenior kollégaként számítunk Rád alkalmi projektekben, ahol a jövőben kisebb csoportok munkáját koordinálhatod.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gyógyszerész/vegyész/vegyészmérnök, vagy orvos/biológus/biológusmérnök végzettség
  • Gyógyszerengedélyezésben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség, jó együttműködési készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert…
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál szerezhetsz tapasztalatot
  • Munkád során rengeteg hasznos ismeretségre tehetsz szert
  • Rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz és Home office lehetőséget is biztosítunk
  • Saját óvodánk és bölcsink van
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • 13 havi fizetést és széleskörű cafeteriát biztosítunk

Állás adatai

Állás azonosító: 3598
Pozíció megnevezés: Törzskönyvező
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Törzskönyvezés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő