Szenior projektmenedzser

Többéves projektvezetői tapasztalatod van és tanácsadói szemlélet jellemez? Szeretnél részese lenni egy gyógyszeripari nagyvállalat folyamatos fejlődésének vállalaton átívelő, az Egis szempontjából stratégiai fontosságú projektek vezetésén keresztül? Ha a kérdésekre igen a válaszod, olvass tovább, és ha megfelelsz a feltételeknek, jelentkezz!

Főbb feladatok

  • Projektvezetőként személyes közreműködés vállalaton átívelő projektek sikeres megvalósításában, meghatározott projektvezetői feladatok végrehajtása és kapcsolódó felelősségek felvállalása
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektbe bevont szervezetekkel
  • A projekttel kapcsolatos kommunikáció és információáramlás biztosítása
  • Portfoliós szintű döntés-előkészítő anyagok készítése és azok bemutatása portfolió fórumokon
  • Módszertani támogatás nyújtása egyes kijelölt projektek és/vagy növekedési kezdeményezések esetén
  • Projektvezetõk és/vagy növekedési kezdeményezés leaderek támogatása egyedi projekt problémák megoldásában, "on-the-job" képzésük biztosítása
  • Részvétel a Vállalati projekt iroda projekt-portfolió beszámolás sikeres megvalósításában
  • Részvétel projektkultúra fejlesztési feladatok végrehajtásában
  • Részvétel növekedési kezdeményezések nyomon követési feladatainak megvalósításában

Munkakör betöltésének feltételei

  • Közgazdász végzettség
  • Minimum 5 éves projektmenedzseri tapasztalat
  • 2-3 év tanácsadói szerepkörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Üzleti szemlélet, rugalmasság
  • Jó együttműködési készség, önállóság
  • Komplex látásmód

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszeripari, vagy termelői területen szerzett projektmenedzseri tapasztalat

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!
  • Nálunk valóban értéket képviselő szaktudás sajátítható el
  • Számítunk az ötleteidre, véleményedre
  • Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Home office-ra is van lehetőség
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat

Állás adatai

Állás azonosító: 4153
Pozíció megnevezés: Szenior projektmenedzser
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Gazdaság és pénzügy
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Szenior projektmenedzser