SAP szakértő

Szívesen dolgoznál egy stabil, munkavállaló-központú, vezető gyógyszeripari cégnél? Szeretnéd kamatoztatni az SAP rendszerek terén szerzett tudásodat? Jól ismered esetleg az új generációs SAP HANA technológiát is? Ha igen, jelentkezz hozzánk! Egy profi, elkötelezett SAP kompetencia csapat tagjaként várunk Téged digitális transzformációnk megvalósításában!

Főbb feladatok

  • a fejlesztések managementje, külsős munkatársakkal közösen
  • informatikai nagyvállalati architektúra tervezése
  • földi(on-prem) és felhő (cloud) rendszerek együttes működésének megtervezése
  • SAP ABAP kód olvasása
  • SAP change management működtetése.
  • üzleti felhasználókkal való szoros kapcsolattartás, tárgyalások szervezése, lebonyolítésa
  • informatikai kimutatások monitorozása

Munkakör betöltésének feltételei

  • FONTOS SZÁMUNKRA:
  • hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • felsőfokú végzettség ( gazdasági és vagy IT )
  • széleskörű mind szerver és kliens oldali IT tudás
  • erős SAP ismeret és vagy SAP HANA ismerete
  • tárgyalás szintű angol nyelvtudás, melyre a külső partnerekkel, leányvállalatokkal való kommunikáció során lesz szükséged
  • rendszerszemlélet, döntési készség és strukturáltság
  • jó csapatjátékosság, nagyfokú agilitás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP új generációs termékeinek az ismerete
  • nagyvállalati IT architektúra tervezés szintű ismerete

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!
  • Nálunk kihívást jelentő, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokon dolgozhatsz
  • Számítunk az ötleteidre, véleményedre
  • Tudjuk, hogy a rugalmas munkarend milyen fontos, ezért biztosítjuk hozzá a feltételeket
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Orvosi rendelőinkben széleskörű szolgáltatások érhetők el számodra: fogászat, bőrgyógyászat stb.
  • Saját óvodánk, bölcsődénk van
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Minden munkavállalónkra csoportos élet - és baleset biztosítást kötünk
  • Támogatjuk a közösség építést- családi programokkal, önkéntességgel, sportrendezvényekkel

Állás adatai

Állás azonosító: 4198
Pozíció megnevezés: SAP szakértő
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: IT
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: SAP szakértő