Raktáros csoportvezető

Főbb feladatok

  • A napi munkavégzéshez szükséges létszám meghatározása, feladatok kiosztása, egyeztetés a társterületekkel
  • A kereskedőház által biztosított adatok alapján a megrendelt termékek szakszerű, a GxP követelményeinek megfelelő mennyiségi, minőségi és időbeni komissióztatása
  • Belső, illetve külső partnerektől beérkezett áruk SAP-ban való bevételezése – bevételeztetése, ellenőrzése, betároltatása
  • Napi szintű kapcsolattartás a minőségbiztosítással, kereskedelemmel, társterületekkel
  • A területét érintő oktatások megtartása
  • A munkavégzés során feltárt eltérések kezelés
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi szabályok, az SOP-ban előírt folyamatok betartatása, betartatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség
  • 1-2 év csoportvezetői vagy műszakvezetői tapasztalat
  • Gyógyszeripari, élelmiszeripari esetleg vegyipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excell, Word, Outlook)
  • Legalább egy raktárkezelői, vállaltirányítási rendszer magas szintű ismerete
  • Beosztott munkavállalók irányításának képessége

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű SAP EWM ismeret
  • PDA kezelés
  • Valamilyen raktározással vagy logisztikával kapcsolatos tanfolyam vagy iskolai végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Egyéb

  • Amiért érdemes az Egist választani:
  • Bejelentett, havi bruttó fizetés + cafeteria + 13. havi jutalom
  • A vidékről bejáróknak utazási támogatás biztosítunk (busszal és vonattal 86%-os, autóval 15 Ft/km utazási költségtérítés)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk(fogorvos, bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és baleset biztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 4033
Pozíció megnevezés: Raktáros csoportvezető
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Szakterület: Logisztika
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Raktáros csoportvezető