Preklinikai szakértő

Ha megfelelsz a feltételeknek és szeretnél egy szakértői csapat tagja lenni az ország egyik legnagyobb gyógyszeripari vállalatánál és szeretnél hozzájárulni gyógyszerek fejlesztéséhez, akkor jelentkezz!

Főbb feladatok

  • Munkabiztonsági és egyéb toxikológiai vizsgálatok tervezése, kiszervezése, lebonyolítása, vizsgálati jelentések értékelése, kapcsolattartás a partnerrel
  • Preklinikai/toxikológiai információk és szakvélemény szolgáltatások nyújtása a társosztályok és a hatóság számára
  • Fejlesztésekhez szükséges preklinikai/toxikológiai vizsgálati igény meghatározása
  • Munkaegészségügyi kockázatbecslésben való részvétel
  • A preklinikai és toxikológiai vizsgálatokat érintő szabályozás folyamatos követése
  • A regisztrációs tevékenységhez szükséges preklinikai szakértői jelentések elkészítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gyógyszerész/orvos/állatorvos/egyéb természettudományi végzettség
  • Hasonló tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Középfokú, kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • Jó elemző- és íráskészség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Toxikológus képzettség, jártasság toxikológiai területen

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert…
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet-és balesetbiztosításban részesítünk
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk felszerelt konditeremmel, étkezővel, barátságos kollégákkal vár Téged
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz

Állás adatai

Állás azonosító: 4158
Pozíció megnevezés: Preklinikai szakértő
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Kutatás-fejlesztés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Preklinikai szakértő