OTC Trade marketing koordinátor

Ha szeretnél egy profi, lendületes és kreatív OTC csapat tagja lenni és van tapasztalatod trade marketing területen, akkor olvasd el az alábbi felelősségteljes feladatokat, és ha úgy gondolod, Téged keresünk, jelentkezz!

Főbb feladatok

  • A Trade marketing manager-nek riportolva:
  • Független és Láncos patikai promóciós aktivitásokban való részvétel, a tervezésen át a megvalósításig
  • Az éves (online és offline) promóciós ütemterv és a trade marketing budget kezelése, nyomonkövetése
  • Patikai POS eszközök fejlesztése, gyártása, kihelyezésének koordinálása
  • POS eszközök és egyéb promóciós aktivitások hatékonyságának elemzése, monitorozása, riportok összeállítása
  • Trade marketing raktár kezelése, készletek nyomon követése és teljes körű adminisztrációja
  • Folyamatos kapcsolattartás a marketing és a patikalátogatói csapattal az irodában, vagy otthonról online, illetve a területen egyaránt
  • Külső partnerekkel (ügynökségek, gyártók, patikák) való kapcsolattartás, együttműködés
  • Kereskedelmi partneri találkozók megszervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel
  • Versenytársak trade marketing aktivitásainak elemzése, kiértékelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gazdasági végzettség
  • Min. 3 év trade marketing tapasztalat FMCG/OTC területen
  • Trade marketing szemlélet, kreativitás, jó kommunikációs- és együttműködési készség, határozottság, célorientáltság
  • Projektszemlélet, pontos, precíz munkavégzés
  • Középfokú angolnyelv-tudás
  • Jogosítvány, aktív autóvezetői gyakorlat
  • MS Office magabiztos ismerete különös tekintettel az Excelre és Power Pointra

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • E-commerce-ben szerzett tapasztalat

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert…
  • Egy profi és jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető, modern irodaházban teheted ezt
  • Versenyképes juttatási csomagot ajánlunk
  • A keresztúri úti telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet-és balesetbiztosításban részesítünk
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül válogathatsz

Állás adatai

Állás azonosító: 4199
Pozíció megnevezés: OTC Trade marketing koordinátor
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Kereskedelem és marketing
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: OTC Trade marketing koordinátor