OTC területi vezető

Magabiztos ismeretekkel rendelkezel az OTC piacról? Szívesen járulnál hozzá patikalátogató csapatunk eredményeihez területi vezetői tapasztalataidat bevetve? Bátran vállalsz fél országra kiterjedő területi felelősséget is? Ha a kérdésekre igennel feleltél, akkor jelentkezz Magyarország és a régió egyik vezető gyógyszeripari vállalatához!

Főbb feladatok

  • A patikalátogatók napi munkájának koordinálása, ellenőrzése, a látogatók motiválása, fejlesztése a kitűzött országos eladási célok elérése érdekében.
  • Rendszeresen elemzed majd az értékesítési adatokat, értékeled a vevőket, a fogyasztási szokásokat, követed a versenytársakat, jelentéseket készítesz.
  • Forgalmi eredmények javítását célzó javaslatokat készítesz
  • Az általad irányított csapatnak területi eladási- és akciótervet készítesz, valamint összegzed jelentéseiket.
  • Ellátod a területi rendezvényekkel és kongresszusokkal kapcsolatos mindennemű teendőket.
  • Felméred az patikalátogatók tréningszükségletét és arra javaslatot teszel.
  • Havi beszámolókon prezentációkat készítesz és előadásokat tartasz a patikalátogatóknak.
  • Rendszeresen részt veszel eredményértékelő és stratégiai jellegű értekezleteken és megbeszéléseken.
  • Együttműködsz a marketing és az értékesítési vezetéssel promóciós kampányok előkészítésében és lebonyolításában.
  • Rendszeresen közös látogatáson veszel részt a csapatoddal.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Várunk a csapatba, ha:
  • gyógyszerész/egészségügyi főiskolai végzettséggel rendelkezel,
  • min. 3-5 éves területi vezetői tapasztalatod van OTC területen,
  • B kategóriás jogosítványod van,
  • eredményorientált vagy és proaktív, erős üzleti szemlélet jellemez.

Egyéb

  • Amiért érdemes minket választanod:
  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok várnak Rád
  • Versenyképes alapfizetést, cafeteriát, 13. havi fizetést biztosítunk
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül válogathatsz
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat családoddal

Állás adatai

Állás azonosító: 4145
Pozíció megnevezés: OTC területi vezető
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Kereskedelem és marketing
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: OTC területi vezető