Orvoslátogató (Női egészség vonal, Észak-Kelet Magyarország)

Ha tudásodat szívesen kamatoztatnád az Egis komoly szakmai háttérrel rendelkező orvoslátogatói csapatában, akkor itt a lehetőség számodra! Jelentkezz hozzánk Női egészség vonalon tevékenykedő csapatunkba!

Főbb feladatok

  • Legfőbb feladatod a szakorvosokkal való kapcsolattartás lesz, mely során információkat fogsz megosztani cégünk promócionált készítményeivel kapcsolatban.
  • Munkád során szakmai előadásokat is fogsz szervezni és tartani az orvosok számára annak érdekében, hogy kellően elmélyült és hatékony kapcsolatot tudj velük fenntartani és ápolni.
  • Szakmai fejlődésed is garantált, mivel különböző szakmai konferenciákon és rendezvényeken vehetsz részt. A megszerzett szaktudásodra szükséged lesz, hiszen az orvosok felmerülő szakmai kérdéseire neked kell majd választ adnod.
  • Munkád fontos részét fogja képezni a mozgalmas feladatok mellett az adminisztráció is, hiszen a látogatásokat tervezni és dokumentálnod kell a céges adatbázisokban.
  • A látogatások során szerzett tapasztalatokat csapattársaiddal és a területi vezetőddel megbeszélitek majd, mivel a közösen szerzett jó gyakorlatokat és a látogatásokból levont tanulságokat később alkalmazni tudod saját munkád során.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Jelentkezz hozzánk, ha, megfelelsz az alábbi feltételeknek:
  • orvos/gyógyszerész/egészségügyi főiskolai végzettséggel rendelkezel,
  • legalább 3 éves szakorvos látogatói tapasztalatot szereztél,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • kitartó és sikerorientált személyiség vagy, határozott fellépésed van, emellett kiváló kommunikációs és meggyőzőkészséggel rendelkezel.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Nőgyógyászati vonalon szerzett látogatói tapasztalat

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert…
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet-és balesetbiztosításban részesítünk
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk felszerelt konditeremmel, étkezővel, barátságos kollégákkal vár Téged
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz

Állás adatai

Állás azonosító: 4316
Pozíció megnevezés: Orvoslátogató (Női egészség vonal, Észak-Kelet Magyarország)
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Kereskedelem és marketing
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Orvoslátogató (Női egészség vonal, Észak-Kelet Magyarország)