Orosz nyelvi klinikai szakértő

Főbb feladatok

  • Orosz nyelvű országokba történő törzskönyvezési feladatok klinikai hátterének biztosítása és a szükséges dokumentációk elkészítése
  • Egis készítmények alkalmazási előírásainak és betegtájékoztatóinak elkészítése, naprakészen tartása, hatósági visszakérdezések megválaszolása, elsősorban orosz nyelvű területekre
  • A gyógyszerfejlesztés során orosz területen született vizsgálati eredmények feldolgozása, hatósági konzultációhoz, illetve új törzskönyvi beadáshoz szükséges klinikai dokumentáció elkészítése
  • Orosz nyelvű irodalmazás és a szakirodalom értékelése
  • Hozzáadott értéket képviselő generikus termékfejlesztési javaslatok felvetése, orvos-szakmai értékelések készítése
  • Orvos-szakmai kérdések megválaszolása
  • Az EGIS készítményekkel kapcsolatos orvosi információnyújtás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Orvos vagy gyógyszerész/biológus/biomérnök végzettség
  • Magabiztos orosznyelv-tudás és középfokú angolnyelv-tudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó együttműködési képesség, jó kommunikációs készség, önállóság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Orvos végzettség esetén szakvizsga vagy klinikai tapasztalat az alábbi területek valamelyikén: belgyógyászat, kardiológia, diabetológia, endokrinológia, onkológia, immunológia, bőrgyógyászat, reumatológia, nőgyógyászat
  • Gyógyszerfejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Magyar nyelv kommunikációs szintű ismerete

Egyéb

  • Miért válassz minket?
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Komoly szakmai tapasztalattal rendelkező támogató, szakértő csapat tagja lehetsz
  • A betanulási idő után részleges távmunkavégzésre is nyitottak vagyunk
  • Családbarát munkahelyként nálunk egyensúlyban lehet a munkád és a magánéleted
  • Cafeteria és 13. havi juttatásban részesülhetsz
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk díjnyertes közösségi munkatérrel, felszerelt konditeremmel, étkezővel vár Téged
  • Csoportos élet-és baleset-biztosításban részesítünk
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal

Állás adatai

Állás azonosító: 4008
Pozíció megnevezés: Orosz nyelvi klinikai szakértő
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Kutatás-fejlesztés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Orosz nyelvi klinikai szakértő