Mobil applikáció fejlesztő

Főbb feladatok

  • mobil alkalmazások fejlesztése, tervezése és tesztelése
  • piaci szereplők monitorozása, új IT trendek követése
  • mobil alkalmazások vállalati környezetbe való integrálása
  • felhasználóbarát megoldások szállítása
  • partnercégek felügyelete

Munkakör betöltésének feltételei

  • preferáltan nagyvállalati környezetben, hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • mobil applikáció fejlesztési tapasztalat Android és vagy iOS platformra
  • Java/Javascript/ NodeJS,, natív IOS technológiák ismerete
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • dinamizmus, pro-aktivitás, nyitottság és kreativitás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • tapasztalat server oldali API fejlesztésben
  • agilis módszertan ismerete

Egyéb

  • EZÉRT ÉRDEMES AZ EGIST VÁLASZTANOD:
  • egy stabil hátterű vezető gyógyszergyártó cégnél kihívást jelentő és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokon dolgozhatsz
  • továbbképzéseken vehetsz részt
  • versenyképes bér mellett, széleskörű cafeteriát és 13. havi fizetést biztosítunk
  • nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak

Állás adatai

Állás azonosító: 3278
Pozíció megnevezés: Mobil applikáció fejlesztő
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: IT
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mobil applikáció fejlesztő