Minőségirányítási mérnök

Főbb feladatok

  • Meglévő és bevezetendő szoftverek validálása, tesztelése és dokumentálása.
  • IT GxP és adatintegritás szerinti megfelelőség biztosítása a szoftvertámogatott rendszerek esetében
  • Termelési, folyamatirányítási szoftverek validálása, tesztelése
  • Rendszeres ellenőrzések végzése és a tapasztalt eltérések kezelése az elkészített validálásokban
  • Tesztelési feladatok támogatása, kidolgozása szoftverfejlesztések, beszerzések során
  • A validáláshoz kapcsolódó szabályozási környezet kialakításának koordinálása
  • DATA integrity guidelinek (WHO, FDA, MHRA) ismerete, nyomon követése és ezek alkalmazása a szoftver validálások során

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szoftvervalidálásban, minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • Szoftver tesztelési, validálási előírások ismeret, Data Integrity guideok ismerete
  • GAMP 5, GxP, gyógyszeripari elvárások ismerete elengedhetetlen
  • Középfokú angol nyelvtudás főként írásban
  • Szoftver tesztelési, fejlesztési fázisok ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • 21 CFR Part 11, EU GMP Annex 11 előrások ismerete, gyógyszeripari tapasztalat

Egyéb

  • Hosszútávú szakmai fejlődést kínálunk neked
  • A 13. havi fizetés, széleskörű cafeteria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 4207
Pozíció megnevezés: Minőségirányítási mérnök
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Minőségirányítási mérnök