Minőségirányítási IT rendszer üzemeltető

Főbb feladatok

  • MEGIS-V minőségirányítási rendszer felügyelete
  • törzsadatok beállítása
  • felhasználók oktatása, az oktatások dokumentálása
  • felhasználói jogosultságok kezelése
  • felhasználók munkájának a támogatása
  • hibafelderítés
  • fejlesztési igények koordinálása
  • tesztelésekben részvétel
  • kapcsolattartás a programozóval
  • kapcsolattartás társszervezetekkel
  • minőségirányítási projektekben való aktív részvétel

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú végzettség
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • kitűnő kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó szervező és koordináló képesség
  • terhelhető, dinamikus, megbízható személyiség
  • alapszintű angol nyelvismeret
  • haladó felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office, adatbázis kezelés)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • GMP elvek ismerete
  • minőségellenőrzésben, minőségbiztosításban szerzett legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvismeret

  • A 13. havi fizetés, széleskörű cafeteria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
  • Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Sportolási és szabadidős tevékenység a Rába parti sporttelepen.
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 4082
Pozíció megnevezés: Minőségirányítási IT rendszer üzemeltető
Munkavégzés helye: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Minőségirányítási IT rendszer üzemeltető