Mikrobiológiai specialista (határozott időre)

Főbb feladatok

  • Sterilitás vizsgálatok izolátorban történő elvégzése, koordinálása
  • Steritest készülék használata
  • Berendezések kvalifikálása
  • Ciklus-idő optimalizálás
  • Validálások tervezése, elvégzése
  • Tisztatéri követelmények ismerete
  • Felügyeleti rendszerek ellenőrzése
  • Kollégák munkájának szervezése, koordinálása, a munkafolyamatok ellenőrzése
  • SOP-k írása
  • Oktatási anyagok összeállítása, kollégák oktatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Egyetemi szintű (M.Sc.) egészségügyi/vegyipari/élelmiszeripari/biológus végzettség
  • Min. 3-5 év hasonló munkakörben, gyógyszeripari, vagy élelmiszeripari, vagy vegyipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Precizitás, szabálykövetés, jó szervezőkészség, problémamegoldó készség, együttműködési készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Izolátoros munkavégzés és/vagy validálási tapasztalat

Egyéb

  • Amit kínálunk:
  • Nálunk értéket képviselő szaktudás sajátíthatsz el
  • Modern és jól felszerelt munkakörnyezetet biztosítunk a napi munkához
  • Nálunk lehetőséged lesz részben otthonról ellátni feladataidat
  • Versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést
  • Saját fogorvosi, bőrgyógyászati és nőgyógyászati rendelésünk van
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat.

Állás adatai

Állás azonosító: 4197
Pozíció megnevezés: Mikrobiológiai specialista (határozott időre)
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Szerződés típusa: Határozott idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mikrobiológiai specialista (határozott időre)