Mikrobiológiai laboráns - Részmunkaidő (7 óra)

Főbb feladatok

  • Mikrobiológiai tisztasági vizsgálatok végzése tisztatéri területen
  • Víz mintavételezések és vizsgálatok
  • Környezethigiénés minták (felület, levegő, ruha, kéz) vétele és feldolgozása
  • Táptalajok készítése és ellenőrzése
  • Műszerek, berendezések (mérleg, pH-mérő, autokláv, lamináris áramlású fülke) kezelése
  • Szabványműveleti előírások naprakész ismerete

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret (Word, Excel)
  • Megbízhatóság, precizitás, együttműködő képesség, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, adat integritási elvek betartása
  • Rugalmas teljes munkaidő vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszeripari folyamatok ismerete
  • GMP ismeretek
  • Laboratóriumban (mikrobiológiai, kórházi, analitikai) szerzett legalább 2-3 éves gyakorlati tapasztalat

Egyéb

  • Egyéb információ:
  • A pozíció jelenleg részmunkaidős, napi 7 órás.
  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A 13. havi fizetés, széleskörű cafeteria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
  • Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Sportolási és szabadidős tevékenység a Rába parti sporttelepen.
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 4341
Pozíció megnevezés: Mikrobiológiai laboráns - Részmunkaidő (7 óra)
Munkavégzés helye: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mikrobiológiai laboráns - Részmunkaidő (7 óra)