Mikrobiológiai laboráns

Főbb feladatok

  • Részt fogsz venni mikrobiológiai vízmintavételezésekben és a vizsgálatok elvégzésében
  • Be fogunk vonni a mikrobiológiai környezethigiénés mintavételezésekbe és azok feldolgozásába
  • Mikrobiológiai tisztasági vizsgálatokat fogsz támogatni tisztatéri területen
  • Táptalajok készítését és ellenőrzését végezheted
  • Műszereket kezelhetsz majd és a minősítésüket fogod követni
  • Összeállíthatod a mikrobiológiai laboratóriumi dokumentációk egy részét

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú végzettség
  • Mikrobiológia laboratóriumban szerzett 1-2 éves gyakorlati tapasztalat
  • Alapszintű GMP ismeretek
  • Felhasználói szintű informatikai tudás (Word, Excel)
  • Megbízhatóság, precizitás és kiemelkedő együttműködő képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • 7 órás részmunkaidő vállalása

Egyéb

  • Dolgozz nálunk mert
  • Modern irodai környezetben sajátíthatod el a szükséges szakmai ismereteket
  • Támogató vezető és barátságos, nyitott kollégák várnak Téged
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség

Állás adatai

Állás azonosító: 3304
Pozíció megnevezés: Mikrobiológiai laboráns
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mikrobiológiai laboráns