Mérnök gyakornok

Műszaki területen tanulsz? Az idei féléved lazábban alakul és szeretnéd a felszabadult idődet hasznosan eltölteni? Szeretnéd elkezdeni karriered építését? Ismered és szívesen is használod az AutoCAD-et? Érdekelne egy vegyipari nagyvállalat működésének biztosítása? Szeretnéd ugyanakkor, hogy a sulira is jusson időd és még pénzt is kereshess? Ha ezekre mind igen a válaszod, jelentkezz mérnök gyakornok pozíciónkra!

Főbb feladatok

  • Te fogod az üzem rendszeres karbantartási feladatait elindítani, lezárni a tevékenység menedzsment rendszerben, támogatod a kollégák ezzel kapcsolatos munkáját
  • Te fogod az eszközadatok helyszíni felmérését végezni, valamint egyeztetni azokat gépkönyvi adatokkal
  • Feladatod lesz a gépkönyvek digitalizálás, az adatok rögzítése Excelben, valamint AutoCAD rajzok aktualizálása, adatok eszközmenedzsment rendszerbe való betöltése
  • A fenti főbb feladataid mellett lehetőséged lesz kisebb mérnöki projektekben való részvételre, részfeladatok elvégzésére is

Munkakör betöltésének feltételei

  • Műszaki mérnöki tanulmányokat folytatsz aktív vagy (25 év alatt) passzív NAPPALI tagozaton
  • Minimum heti 20 órában tudsz dolgozni a X. kerületi telephelyünkön
  • Megbízható és precíz személy vagy, akire jellemző a komplex gondolkodás, az összetett rendszerek átlátása

  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Tanulmányaid mellett bruttó 1550 Ft órabérért tudsz dolgozni
  • Gyakornokként különböző képzéseken, szakmai tréningeken, csapatépítőkön vehetsz részt az Egis Next Generation csapat részeként
  • Az egyetemen tanult elméleti tudást gyakorlati tapasztalatokkal bővítheted
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz a Balaton parti üdülőinkben (Csopak, Zamárdi)
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)

Állás adatai

Állás azonosító: 4301
Pozíció megnevezés: Mérnök gyakornok
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Mérnök / Műszaki
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Mérnök gyakornok