Laboráns gyakornok (hatóanyag analitikai területen)

Főbb feladatok

  • Anyagvizsgálatokhoz kapcsolódó teendők ellátása.
  • Közreműködés a beérkező minták vizsgálatában
  • A használt eszközök, műszerek karbantartása és tisztán tartása.
  • Részvétel a vizsgálati módszerekhez kapcsolódó módszer-leírások készítésében, törzskönyvi dokumentumok előkészítésében
  • Részvétel összehasonlító dokumentáció készítésben és a vizsgálatok eredményéről szóló dokumentációk készítésében.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Aktív, vagy passzív (25 év alatt) NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését tudjuk figyelembe venni
  • Heti 25-30 órás részmunkaidő vállalása
  • A vírusidőszak alatt két műszakban, délelőtti (6:00-14:00),délutáni (14:00-22:00), hét közben nem lehet a műszakok között váltani
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, biomérnök vagy környezetmérnök szakon

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Tanulmányaid mellett bruttó 1550 Ft/óra díjazással tudsz dolgozni
  • Gyakornokként különböző képzéseken, szakmai tréningeken, csapatépítőkön vehetsz részt az Egis Next Generation gyakornoki csapat tagjaként
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz csopaki vagy zamárdi balatoni üdülőnkben
  • Fogorvosi, bőrgyógyászati és nőgyógyászati rendelés van a saját telephelyünkön

Állás adatai

Állás azonosító: 4200
Pozíció megnevezés: Laboráns gyakornok (hatóanyag analitikai területen)
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Laboráns gyakornok (hatóanyag analitikai területen)