Kontroller

Főbb feladatok

  • HA A JÖVŐDET EGY PROFI, ÖSSZETARTÓ CSAPAT TAGJAKÉNT KONTROLLING TERÜLETEN KÉPZELED EL ÉS TAPASZTALATOT SZEREZTÉL MÁR VBA PROGRAMOZÁSBAN, AMIT A JÖVŐBEN SZERETNÉL KAMATOZTATNI. AKKOR EZ A POZÍCIÓ NEKED SZÓL!
  • Kereskedelmi tervezési és riportolási templatek VBA programozása és támogatás nyújtása a felhasználók irányába (országok, Kereskedelmi Igazgatóság más szakterületei)
  • Részvétel a kereskdedelmi tervezésben kontrolling-támogatói oldalról
  • A kereskedelmi riportálással, forgalommal és költséggel foglalkozó kollégák kontrolling-technikai támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • TÉGED KERESÜNK HA:
  • Gazdasági diplomád van és min. 1-2 éves éves kontrolling gyakorlattal rendelkezel
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudással rendelkezel, hisz nálunk napi szinten tudod használni
  • Könnyen megtalálod a közös hangot másokkal, szeretsz csapatban dolgozni
  • Munkádat precízen, igényesen végzed és szívesen elemzel
  • Az MS Office programokat magabiztosan kezeled, különösen Excel, Word, VBA-programozás elengedhetetlen

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP + BW ismeret
  • TM1 ismeret vagy más OLAP-alapú adatbáziskezelő ismeret

Egyéb

  • EZÉRT ÉRDEMES AZ EGIST VÁLASZTANOD:
  • Egy professzionális és összetartó csapat része lehetsz
  • Nálunk rugalmas munkarendben dolgozhatsz és home office-t is biztosítunk
  • Cafeteria, 13. havi fizetés is van nálunk
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, konditermünk is van
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését

Állás adatai

Állás azonosító: 3538
Pozíció megnevezés: Kontroller
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Kereskedelem és marketing
Szerződés típusa: Határozott idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő