Kockázatkezelési munkatárs

Tapasztalt munkavállalóként olyan céget keresel, ahol valóban értéket képviselő szaktudást sajátíthatsz el? Legalább 3 éves Kockázatkezelési gyakorlattal rendelkezel? Szeretnél egy jól működő, összetartó, segítőkész csapat tagja lenni a X. kerületben? Ha igen a válaszod, olvasd el az alábbi feladatokat és jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok

  • A vállalat kockázatkezelési rendszerének működtetése, kezelése, karbantartása, fejlesztése
  • A rendszerfejlesztések támogatása
  • A minőségbiztosításhoz kapcsolódóan új guide-ok megismerése, az abban foglaltak értelmezése, akceptálása a vállalat rendszerébe
  • Javaslattétel a követelményeknek megfelelő rendszer kialakításához
  • Minőségbiztosítási SOP-ok kidolgozása, a feladatokhoz kapcsolódó SOP-ok és egyéb dokumentumok véleményezése, a GMP és egyéb szakmai előírások, illetve a jogszabályok előírásaival összhangban
  • A kockázatkezelési rendszer működtetése a hatályos SOP-nak megfelelően
  • Kockázatkezelések lefolytatása, dokumentálása
  • Kockázatkezelési dokumentumok ellenőrzése, kezelése
  • Reklamációk, kivizsgálások támogatása kockázatkezeléssel
  • Új kockázatkezelési sémák kidolgozása, oktatása
  • Kapcsolattartás a termelőüzemekkel és a társosztályokkal

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gyógyszerész, vegyészmérnök, vegyész, biomérnök, biológus, vagy esetleg műszaki diploma
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos IT tudás, főként MS Office
  • Elemzőképesség, megbízhatóság, felelősségteljes hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos attitűd, jó kommunikációs készség
  • Irányítói készség (csapattagok koordinálása, támogatása)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az Egis-t válaszd!
  • Számítunk az ötleteidre, véleményedre
  • Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Saját óvodánk, bölcsődénk van
  • Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat

Állás adatai

Állás azonosító: 4239
Pozíció megnevezés: Kockázatkezelési munkatárs
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kockázatkezelési munkatárs