Készítményfejlesztési projektmenedzser (új készítmények fejlesztése)

Főbb feladatok

  • Jelentkezz, ha szeretnél egy modern és folyamatosan fejlődő környezetben dolgozni és szívesen végeznéd az alábbi feladatokat:
  • Új termékfejlesztési projektek menedzselése (projektek előkészítése, feladatok tervezése, projektek vezetése, stb);
  • Projekt team-ek felépítése, működtetése;
  • Ütem- és költségterv kidolgozása társosztályokkal együttműködve, folyamatos egyeztetés;
  • A fejlesztés státuszának, valamint az idő- és költségkeret folyamatos figyelemmel kísérése;
  • Projekt előrehaladását akadályozó problémák megoldása, megoldásának elősegítése, a meghatározott ütemterv szerinti haladás támogatása;
  • Projekttel kapcsolatos új információk összegyűjtése, döntés előkészítés, döntéshozás támogatása;
  • Beszámolók, státusz riportok, prezentációk, döntés előkészítő anyagok készítése, bemutatása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biomérnök diploma;
  • Min. 1-2 éves gyógyszeripari vagy hatósági tapasztalat;
  • Angol középfokú nyelvtudás;
  • Powerpoint, word, excel terén magabiztos tudás, előny az MS project, sharepoint ismerete;
  • Jó problémamegoldó készség, rugalmasság, pontosság, vezetői készség;
  • Gyógyszerfejlesztés, -gyártás, -törzskönyvezés, -minőségbiztosítási területről szerzett tapasztalat és projekt menedzsment ismeret előnyt jelent.

Egyéb

  • Amiben mi jók vagyunk;
  • Nálunk valóban értéket képviselő szaktudás sajátítható el
  • Kiemelkedő juttatási csomagot ajánlunk
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez

Állás adatai

Állás azonosító: 3507
Pozíció megnevezés: Készítményfejlesztési projektmenedzser (új készítmények fejlesztése)
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Készítményfejlesztési projektmenedzser (új készítmények fejlesztése)