Készítményfejlesztési projektmenedzser

Főbb feladatok

  • Jelentkezz, ha szeretnél egy modern és folyamatosan fejlődő környezetben dolgozni és szívesen végeznéd az alábbi feladatokat:
  • Készítményfejlesztési projektek menedzselése (projektek előkészítése, feladatok és költségek tervezése, projektek vezetése)
  • Részvétel a termék életciklus menedzsmentben
  • Projekt team-ek felépítése, működtetése, kommunikáció
  • A fejlesztés státuszának, valamint az idő- és költségkeret folyamatos figyelemmel kísérése
  • Beszámolók, státusz riportok, prezentációk, döntés előkészítő anyagok készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gyógyszerész, vegyészmérnök, vegyész, biomérnök diploma
  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Projektekben való részvétel terén szerzett tapasztalat
  • Angol minimum középfokú nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség, folyamatszemlélet és rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség, can do attitűd és határozottság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Projektmenedzsment ismeret/tapasztalat
  • Technológia és/vagy készítménygyártási tapasztalat
  • Minőségbiztosítási ismeret
  • Regulatory ismeret

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!
  • Nálunk valóban értéket képviselő szaktudás sajátítható el
  • Számítunk az ötleteidre, véleményedre
  • Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Home office-ra is van lehetőség
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat

Állás adatai

Állás azonosító: 4115
Pozíció megnevezés: Készítményfejlesztési projektmenedzser
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Szakterület: Kutatás-fejlesztés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Készítményfejlesztési projektmenedzser