Készítményfejlesztési és analitikai szakértő

Főbb feladatok

  • Vegyészmérnök, biomérnök vagy gyógyszerész végzettséggel rendelkezel és precíz, pontos szakemberként szívesen támogatod az ADMINISZTRÁCIÓS folyamatokat?
  • Szereted a struktúrát, tudsz rendszerszinten gondolkodni és GMP környezetben szívesen használnád napi szinten ANGOL nyelvtudásodat?
  • Többéves MŰSZERES ANALITIKAI gyakorlattal rendelkezel és szívesen dolgoznál modern Bökényföldi irodánkban?
  • Amennyiben már 2 kérdésre IGEN a válaszod, akkor BÁTRAN jelentkezz hozzánk és vár TÉGED egy 10 fős szakértői csapat.
  • MIVEL FOGNAK TELNI MAJD A MINDENNAPJAID?
  • Készítményfejlesztési projektek nyomon követése, folyamatmenedzsment
  • Fejlesztés alatt lévő készítmények analitikai vizsgálati dokumentációjának készítésének felügyelete
  • Eredménykiadással, törzskönyvi dokumentációval, bioekvivalencia vizsgálatok elvégzéséhez kapcsolódó folyamatok követése, szervezése
  • Fejlesztési és minőségügyi dokumentációs folyamat optimalizáció

Munkakör betöltésének feltételei

  • Természettudományos diplomád van: gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, vegyész,
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudással rendelkezel, hisz nálunk napi szinten tudsz angolul írni és fordítani
  • Legalább 3-5 éves gyógyszeripari tapasztalat QA/ QC/ törzskönyvezési vagy analitikai fejlesztés területén, hiszen ez segítségedre lesz a szakmai analitikai dokumentáció elkészítésénél
  • Az MS Office programokat magabiztosan kezeled, különösen Word és Excel

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Erős informatikai szemlélet
  • Folyamatmenedzsment tapasztalat

Egyéb

  • MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNI DOLGOZNI?
  • Nálunk valóban értéket képviselő szaktudás sajátítható el
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést
  • Csoportos élet-és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern irodát biztosítunk a munkavégzéshez

Állás adatai

Állás azonosító: 3547
Pozíció megnevezés: Készítményfejlesztési és analitikai szakértő
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Szakterület: Kutatás-fejlesztés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő