Kereskedelmi logisztikai koordinátor

Főbb feladatok

  • Tapasztalt vagy a kereskedelmi logisztika területen, és szívesen dolgozol számokkal, szeretsz tervezni, koordinálni? Netán van tapasztalatod logisztikai riportok elkészítésében?
  • Akkor lehet, hogy ez a pozíció Neked való lesz! Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • Aktív részvétel egy induló logisztikai rendszer kialakításával járó kereskedelmi logisztikai projektben
  • A non-operációs országokra vonatkozó kereskedelmi logisztikai adatszolgáltatások, kimutatások készítése heti, havi és negyedéves gyakorisággal, illetve ad-hoc riportigények kielégítése a vezetőség számára
  • Részvétel a kereskedelmi tervezésben: az Egis non-operációs országaira vonatkozóan, az üzletkötők által készített tervek konszolidálása, folyamatos információ biztosítása a kontrolling számára
  • Előrejelzések, pl. rolling forecast készítése
  • Adatbázisok folyamatos karbantartása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal: pl. termelésirányítással, raktárral, minőségbiztosítással
  • SAP-ban rendelések felvitele, visszaigazolások elkészítése az üzletkötők számára

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Min. 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat gyógyszeripari vagy FMCG területen
  • Magas szintű excel ismeret
  • Középfokú angolnyelv-tudás
  • SAP felhasználói szintű ismerete

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert…
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál szerezhetsz tapasztalatot
  • Munkád során rengeteg hasznos ismeretségre tehetsz szert
  • Rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz és Home office lehetőséget is biztosítunk
  • Saját óvodánk és bölcsink van
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • 13 havi fizetést és széleskörű cafeteriát biztosítunk

Állás adatai

Állás azonosító: 4112
Pozíció megnevezés: Kereskedelmi logisztikai koordinátor
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Logisztika
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kereskedelmi logisztikai koordinátor