Kereskedelmi gyakornok

Főbb feladatok

  • A projektmenedzserek adminisztratív munkájának támogatása
  • Piackutatások és elemzések elvégzése hatóanyagokra és intermedierekre
  • Adatbázisból adatok kigyűjtése, rendszerezése és elemzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Aktív vagy passzív (25 év alatt) NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz vegyész, vegyészmérnök vagy közgazdász területen
  • MS Officet felhasználói szinten ismered (Excel, Word, PowerPoint)
  • Középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Ráérsz heti 20-25 órát dolgozni és hosszútávon, legalább 1 évig tudsz maradni
  • Rugalmas, szorgalmas, és motivált vagy tudsz rendszerszinten gondolkodni
  • Szeretsz és tudsz csapatban dolgozni

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kereskedelmi tapasztalat
  • SAP ismeret

  • Tanulmányaid mellett bruttó 1350 Ft/óra díjazással tudsz dolgozni
  • Gyakornokként különböző képzéseken, szakmai tréningeken, csapatépítőkön vehetsz részt az Egis Next Generation gyakornoki csapat tagjaként
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz csopaki vagy zamárdi balatoni üdülőnkben
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Fogorvosi, bőrgyógyászati és nőgyógyászati rendelés van a saját telephelyünkön

Állás adatai

Állás azonosító: 4209
Pozíció megnevezés: Kereskedelmi gyakornok
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Kereskedelem és marketing
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kereskedelmi gyakornok