Kereskedelmi adatspecialista

Csatlakozz az Egishez! Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig. Magyarországon kívül további 17 országban értékesítjük termékeinket Egis márkanéven saját leányvállalatokon illetve képviseleteken keresztül. A hatóanyag-, tabletta- és injekciógyártástól a galenikus készítményekig terjedő termékskálánk készítményei összesen 60 országban érhetők el saját leányvállalatainkon és képviseleteinken valamint partnereinken keresztül. Most KERESKEDELMI ADATSPECIALISTA munkatársunkat keressük,aki fejleszti és üzemelteti a gyógyszerpiaci értékesítési adatpiacunkat Oracle és MSSQL környezetben. A feladatkör része az adatstruktúrák tervezése, fejlesztése, adatok forrásrendszerekből kinyerése, transzformációja és betöltése, valamint az adatok elérésének biztosítása.

Főbb feladatok

  • Szoros együttműködésben a piacelemzőkkel, az üzleti területek által használt adatok megismerése
  • Kereskedelmi és Marketing Döntéstámogató Rendszer (KMDR) üzemeltetése
  • Új adatforrások rendszerbe integrálása, töltési folyamatok kialakítása, adatstruktúrák készítése
  • Adatok transzformációja, kulcsok és referenciák készítése
  • Hibák észlelése és javítása, forrásoldali változások lekövetése a töltési folyamatokban
  • RPA folyamatok felügyelete, továbbfejlesztése a kapcsolódó rendszerek és az üzleti igények változása szerint
  • Data governance elvárások teljesítése, validációs folyamatok fejlesztése, adatbázis dokumentációja, data glossary frissítése
  • SQL lekérdezések készítése, meglévő query-k tuningolása az automatikusan generált M365 és BI riportokhoz
  • Önkiszolgáló rendszerek fejlesztése
  • Az adatbázis további fejlesztéséhez igények és elvárások megismerése, fejlesztési javaslatok megtétele
  • Lehetőség felhőalapú technológiák használatára, részvétel MS Azure és Cloudera projektekben

Munkakör betöltésének feltételei

  • Egyetemi MSc vagy BSc oklevél (műszaki vagy IT preferált)
  • Erős, aktívan használt, naprakész SQL ismeret (Oracle + PL/SQL, MSSQL + SSAS)
  • Professzionális M365 ismeret (leginkább Excel)
  • Haladó VBA
  • Tapasztalat data pipeline-ok, ETL eszközök területén (bármilyen, mi Pentaho-t és Data Factory-t használunk)
  • Aktív angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Python
  • Azure, Cloudera
  • BI tapasztalat
  • Tapasztalat gyógyszerpiaci adatok felhasználásában

  • Versenyképes kompenzációs csomag, 13. havi fizetés, béren kívüli juttatások, extra szabadnap
  • Hosszú távú karrierlehetőségek
  • Stabil vállalati háttér
  • Széleskörű egészségügyi szolgáltatások, sportlétesítmények, vállalati üdülő
  • Modern és fejlődő technikai munkakörnyezet
  • Közösségi és agilis munkaterek
  • Családbarát vállalat
  • Rugalmas munkarend, otthoni munkavégzés lehetősége

Állás adatai

Állás azonosító: 4216
Pozíció megnevezés: Kereskedelmi adatspecialista
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Kereskedelem és marketing
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kereskedelmi adatspecialista