Karbantartó műszerész

Főbb feladatok

  • Tervezett, időszakos karbantartási feladatok elvégzése, felújítási munkálatokban való részvétel.
  • Gépátállások és gépjavítások elvégzése
  • Esetenként gépkezelői feladatok ellátása
  • Új gépbeüzemelések és új termékek bevezetésében aktív részvétel
  • Karbantartási dokumentáció kezelése
  • Üzemi kollégákkal való napi szintű kapcsolattartás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gépipari vagy gépgyártástechnológiai technikus végzettséget
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs készség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Hétvégi munkavégzés vállalása (termelési program függvényében)
  • Megbízhatóság, pontosság és precízség a munkavégzés során

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai ismeretek
  • GMP ismeret

Egyéb

  • Egyéb információ:
  • A délutános munkavégzésért 40%, az éjszakai munkavégzésért 80%-os műszakpótlékot biztosítunk
  • Az esetenkénti hétvégi munkavégzésben / túlórában számítunk a segítségedre, természetesen annak megfelelő díjazással kompenzálva.
  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A 13. havi fizetés, széleskörű cafeteria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
  • Sportolási és szabadidős tevékenység a Rába parti sporttelepen.
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 4196
Pozíció megnevezés: Karbantartó műszerész
Munkavégzés helye: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Szakterület: Mérnök / Műszaki
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Karbantartó műszerész