Karbantartó mérnök

Főbb feladatok

  • Technológiai rendszerek karbantartási/felújítási feladatinak koordinálása, adminisztrációja munkairányítási és eszközmenedzsment rendszerben
  • Centrifugák karbantartási/felújítási feladatinak koordinálása, adminisztrációja
  • Szivattyúk karbantartási/felújítási feladatinak koordinálása, adminisztrációja
  • Rezgésdiagnosztika bevezetése a karbantartásba
  • Karbantartási folyamatok optimalizálása
  • TMK feladatok és felülvizsgálatok tervezésében közreműködés, végrehajtás koordinálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (Vegyipari gépészmérnök (BSc vagy MSc), Eljárástechnológia, folyamattechnológia (BSc vagy MSc))
  • Vegyipari területen töltött minimum 5 év (alapvető vegyipari berendezések és működésük ismerete)
  • Angol alapfokú nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret (MS Office (Word, Outlook, stb.), Autocad)
  • Kreativitás
  • Önállóság
  • Precizitás
  • Adminisztrációs készségek

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Vegyipari karbantartói tapasztalat
  • Munkairányítási / eszközmenedzsment rendszer használatában szerzett jártasság, ismerete
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • GXP területen szerzett tapasztalat

Egyéb

  • Lehetőség egy összetartó csapatban történő munkavégzésre
  • Hosszútávú szakmai fejlődést kínálunk Neked
  • A 13. havi fizetés, széleskörű cafeteria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
  • Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 4138
Pozíció megnevezés: Karbantartó mérnök
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Mérnök / Műszaki
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Karbantartó mérnök