Karbantartó csoportvezető

Főbb feladatok

  • Energetikai rendszerek karbantartásának végzése és a karbantartási munkák szervezése. (Épületgépészeti rendszerek, energetikai termelő berendezések)
  • Külsős (szerviz) cégekkel való kapcsolattartás
  • Elektronikus karbantartási rendszer (Maximo) használata

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gépipari középfokú végzettség érettségivel
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzésre való alkalmasság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszeripari/vegyipari terület ismerete
  • Épületgépész vagy gépész technikus végzettség
  • Hegesztői végzettség / tudás
  • Kazánkezelő képesítés

Egyéb

  • Miért válassz minket:
  • Hosszútávú szakmai fejlődést kínálunk neked
  • A 13. havi fizetés, széleskörű cafeteria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
  • 1 műszakos, folyamatos munkarendben kell dolgozni (06:00 és 14:00 óra között), havi 3 nap hétvégi műszakkal.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 4041
Pozíció megnevezés: Karbantartó csoportvezető
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Szakterület: Termelés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Karbantartó csoportvezető