Juttatási munkatárs

Főbb feladatok

  • Nálunk itt az Egis-ben a munkavállalóink a legfontosabbak, mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az újonnan épülő BELSŐ ÜGYFÉLSZOLGÁLATI OSZTÁLYUNK, mely azért jön létre, hogy a dolgozói érdekeket szolgálja.
  • Ha szívesen lennél része ennek a profi, szakértői csapatnak és szeretnél újító ötleteiddel hozzájárulni a közös sikereinkhez, jelentkezz!
  • AMIBE SZÁMÍTUNK RÁD
  • Cafeteria rendszer teljes körű működtetése, rendszer fejlesztése és admin feladatok ellátása
  • Munkába járási költségtérítéssel kapcsolatos igények ellenőrzése és költségek elszámolása
  • Munkáltatói kölcsönökkel és segélyekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Juttatási igények ellenőrzése, költségelszámolása és riportok készítése.
  • Jóléti intézmények (üdülők, gyermekintézmények) működésének támogatása és az ehhez kapcsolódó teljes körű adminisztráció támogatása
  • Aktív szerepvállalás a Jóléti Bizottság munkájában

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-3 év hasonló munkakörben vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office, különösen Excel ismeret ( melyre a riportok készítése, lekérdezések során lesz majd szükséged)
  • Határozott, precíz, nyitott személyiség, aki szeret tanulni és könnyen megtalálja a közös hangot másokkal

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Magabiztos angol szakmai nyelvtudás
  • SAP rendszer ismerete

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!!!
  • Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Homeoffice-ra is van lehetőség
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Saját óvodánk, bölcsink van
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőink töltheted a szabadságodat
  • Szakmai és személyes kompetenciák fejlesztésére irányuló képzéseket is biztosítunk dolgozóink számára

Állás adatai

Állás azonosító: 3583
Pozíció megnevezés: Juttatási munkatárs
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: HR
Napi munkaidő: Teljes munkaidő