Junior üzletfejlesztést támogató menedzser

Érdekel egy vezető gyógyszeripari nagyvállalat üzletfejlesztési tevékenysége? Önálló vagy, dinamikus, és támogató attitűd jellemez? Jó vagy excelben, szeretsz elemezni, emellett angolul is magabiztosan beszélsz? Ha a kérdésekre igennel feleltél, olvass tovább!

Főbb feladatok

  • A stratégiai üzletfejlesztési tevékenységet végző kollégák napi munkájának operatív támogatása
  • A vállalati pipeline nyilvántartó rendszer kezelése, adatok karbantartása, adatátvitel biztosítása
  • A rendszerből kinyert adatok segítségével sztenderd és ad-hoc riportok készítése a menedzsment számára különböző adatbázisok és SQL eredmények alapján
  • Technikai támogatás a helyi és nemzetközi felhasználóknak telefonon, videokonferencián, illetve egyéb felületeken keresztül
  • Aktív közreműködés a lehetséges üzleti igények funkcionális specifikációkra való megfogalmazásában
  • Együttműködés a fejlesztőkkel a belső és külső felekkel annak érdekében, hogy zökkenőmentes legyen a program működése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office professzionális ismerete (Excel, Power Point, SharePoint)
  • Cselekvő hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési, probléma-megoldási készség
  • Kiváló elemzőkészség, folyamatos fejlődési igény

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat (pl. helpdesk, rendszergazda, alkalmazásgazda)
  • SQL ismeret

Egyéb

  • Miért érdemes minket választanod?
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (13. havi, cafeteria, prémium)
  • Stabil gyógyszeripari nagyvállalatnál tevékenykedhetsz, nemzetközi környezetben
  • Nálunk igazi szakmai kihívások várnak Rád és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Egy nyitott, minden nap inspiráló és segítőkész csapat tagja lehetsz
  • Rengeteget tanulhatsz a gyógyszeripari üzletfejlesztési tevékenységről, elemzési készségeidet magas szintre fejlesztheted
  • Home office lehetőséget is biztosítunk

Állás adatai

Állás azonosító: 4271
Pozíció megnevezés: Junior üzletfejlesztést támogató menedzser
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Gazdaság és pénzügy
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior üzletfejlesztést támogató menedzser