Junior analitikai dokumentátor

Aktív középfokú ANGOL nyelvtudással rendelkezel? Van legalább 1-2 éves releváns kromatográfiás analitikai tapasztalatod? Szívesen váltanál analitikai laborból irodai munkakörnyezetbe? Ha igen a válaszod,akkor csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok

  • Fejlesztés alatt lévő készítmények analitikai vizsgálati dokumentációjának készítése a vonatkozó előírásoknak megfelelően
  • Eredménykiadással, törzskönyvi dokumentációval kapcsolatos, valamint bioekvivalencia vizsgálatok elvégzéséhez szükséges magyar és angol nyelvű analitikai dokumentációk megtervezése és elkészítése
  • Hatósági visszakérdezések megválaszolásában való részvétel

Munkakör betöltésének feltételei

  • TÉGED KERESÜNK HA
  • Természettudományos diplomád van: gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, vegyész,
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudással rendelkezel, hisz nálunk napi szinten tudsz angolul írni és fordítani
  • Legalább 1-3 éves éves műszeres vagy klasszikus analitikai gyakorlatod van, hiszen ez segítségedre lesz a szakmai analitikai dokumentációnál
  • Szeretsz irodai környezetben és csapatban dolgozni
  • Munkádat precízen, aprólékosan és igényesen végzed
  • Az MS Office programokat magabiztosan kezeled, különösen Word és Excel

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Laboratóriumi tapasztalat- elsősorban fejlesztői munkakörnyezetben és kromatográfiás területen

Egyéb

  • Otthoni munkavégzési lehetőség és rugalmas munkaidő
  • Cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését

Állás adatai

Állás azonosító: 4211
Pozíció megnevezés: Junior analitikai dokumentátor
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Szakterület: Kutatás-fejlesztés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior analitikai dokumentátor