Jogtanácsos informatikai fókusszal

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig. Az Egis központjában működő jogi főosztályunkon jogtanácsosaink különböző szakterületekre specializálódnak: munkajogtól kezdve a kereskedelmi területen át a nemzetközi leányvállalataink támogatására fókuszálnak. Jelenleg bővülés miatt jogtanácsost keresünk a digitális megoldásaink jogi támogatására. A budapesti központunkban headquarter jelleggel működünk, ahol a stratégia megszületik, így komplex és kihívásokkal teli feladatokkal találkozhatsz.

Főbb feladatok

  • Jogi tanácsadás és támogatás az Egis által kifejlesztendő és bevezetendő digitális megoldásokat illetően (iparági jogszabályok, szoftverjog, gyógyszer promóció stb.)
  • Szerződések szerkesztése és szerződéskötési folyamatok jogi ellenőrzése, támogatása, önálló felügyelete
  • Dokumentumok elkészítése és jogi ellenőrzése
  • A cég profiljához kötődő marketinganyagok felülvizsgálata
  • A cég működését érintő jogszabályok folyamatos figyelemmel kísérése, és az érintett szervezeti egységek jogi tájékoztatása és támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Jogtanácsosként nagyvállalatnál vagy nemzetközi ügyvédi irodában szerzett munkatapasztalat
  • Jogi diploma és szakvizsga
  • Érdeklődés az IT megoldások iránt
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban (szerződésírás és tárgyalás)
  • Magas szintű technikai felkészültség okirat-szerkesztési területen (jogi dokumentumok gyors és pontos szerkesztése, angol nyelven is)
  • Kiváló kommunikációs képesség, eredményorientáltság, ügyfélközpontúság
  • Can do attitűd - Te vagy az emberünk, ha megoldásokat látod a problémás helyzetekben is

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Infokommunikációs szakjogászi végzettség
  • Releváns, digitális / informatikai projektek jogi támogatásában szerzett munkatapasztalat
  • Gyógyszeripari szektor ismerete
  • Nemzetközi ügyekben való jártasság

Egyéb

  • Home office és kötetlen munkarend
  • A fokozatosan nemzetköziesedő csoportban a jövőben nemzetközi szintű feladatok várhatnak
  • Cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését

Állás adatai

Állás azonosító: 4310
Pozíció megnevezés: Jogtanácsos informatikai fókusszal
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Jog
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Jogtanácsos informatikai fókusszal