IT vezetői asszisztens

Főbb feladatok

  • Szívesen kipróbálnád magad a gyógyszeriparban egy felsővezető napi támogatásában?
  • Nyitott vagy 2 éves határozott idős munkaszerződésre?
  • Magabiztos ANGOL nyelvtudásod van és hasonló területen legalább 3 éves releváns tapasztalatod?
  • Ha a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, akkor olvass tovább!
  • INFORMATIKAI igazgatónk számára keresünk FELSŐVEZETŐI ASSZISZTENST!
  • Jelentkezz hozzánk, ha érdekesek számodra ezek a feladatok:
  • Informatikai igazgató teljes körű asszisztenciájának ellátása
  • Üzleti levelezések és telefonhívások lebonyolítása magyar és angol nyelven
  • Tárgyalások szervezése és koordinálása, vendégek fogadása
  • Prezentációk és táblázatok készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Téged keresünk !
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági végzettség előny)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves releváns tapasztalat
  • Magabiztos Word, Excel Power Point ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló rendszerező és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, határozottság
  • Lojalitás, megbízhatóság, rugalmasság

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • Cafeteria, 13. havi fizetés is van nálunk
  • Home office lehetőség
  • Van egy vadiúj konditermünk is
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség,
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak, többek közt fogorvos és bőrgyógyász is
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 4093
Pozíció megnevezés: IT vezetői asszisztens
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Adminisztráció
Szerződés típusa: Határozott idejű (2 év)
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT vezetői asszisztens