IT projekttámogató gyakornok

Főbb feladatok

  • Gyakornokunként a Körmendi telephelyünkön zajló aktuális informatikai projektünk kapcsán számítunk a segítségedre.
  • Feladataid közé tartozik majd:
  • Windows 10 laptop/desktop menedzsment, SSD implementáció
  • felhasználókkal kommunikáció, tájékoztatás, időpontegyeztetés,
  • felhasználói hibák támogatása, eszkalálása a megfelelő IT-s megoldó csoportok felé
  • statisztikák, felhasználói visszajelzések és egyéb adminisztrációs jellegű, projekthez kapcsolódó feladatok kezelése,
  • felhasználói visszajelzések összegyűjtése– elégedettség felmérés elvégzése
  • egyeztetéseken való részvétel
  • napi szintű riportok vezetése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Kizárólag aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését tudjuk figyelembe venni
  • Heti 20-30 órás részmunkaidő vállalása (hétköznapokon, rugalmas időbeosztással)
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (preferáltan informatikai terület)
  • MS Office programok magabiztos felhasználói szintű alkalmazása (Excel, Outlook, PowerPoint)

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert...
  • Az egyetemen oktatott elméleti ismeretek mellett hasznos gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz a versenyképes gyakornoki fizetés mellett
  • A munka mellett vizsgaidőszakban a tanulmányaidra is jut idő
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz a Balaton parti üdülőinkben
  • Fiatalos és segítőkész csapatban dolgozhatsz
  • Begyűjthetsz egy jó nevű céget az önéletrajzodba

Állás adatai

Állás azonosító: 3359
Pozíció megnevezés: IT projekttámogató gyakornok
Munkavégzés helye: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT projekttámogató gyakornok