IT minőségbiztosítási munkatárs

Főbb feladatok

  • Számítunk a tapasztalatodra, hiszen szakértőként fogsz majd részt venni az Egis IT minőségügyi projektjeiben
  • Te leszel az, aki a kvalifikálási/validálási rendszerek biztonságos és hatékony működtetéséért felel és a validálásban módszertani segítséget nyújt
  • Szakértelmed fontos értéket jelent számunkra, szerepet fogsz vállalni a validálási és kvalifikálási jegyzőkönyvek véleményezésében, előkészítésében
  • Kulcsszerepet fogsz betölteni a szervezetben,Te lesz az, aki az IT validálási kérdésekben szaktanácsadást ad, valamint a napi munkád részét képezi majd a laborokkal, üzemekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás és a projekt team-ek koordinálása
  • Fontos számunkra a precizitás is, hiszen a Te felelősséged lesz elkészíteni és naprakészen tartani a minőségbiztosítási dokumentumokat és nyilvántartásokat
  • Elemzőkészségedet is tudod majd kamatoztatni, terv-tény adatok fogsz összehasonlítani és monitorozni fogod a tervek teljesülését, napi munkád során statisztikai módszereket fogsz alkalmazni
  • Fontos, hogy a validálási tevékenységek tekintetében naprakész tudással rendelkezz, folyamatosan monitorozd, tanulmányozd az ezzel kapcsolatos szakirodalmat

Munkakör betöltésének feltételei

  • Jelentkezz Hozzánk ha..
  • hasonló munkakörben szereztél min. 3 év tapasztalatot
  • felsőfokú vegyészmérnök diplomával rendelkezel ( MSc)
  • könnyen és gyorsan átlátod a rendszereket, kiváló elemzőképességed van
  • tudod, hogy a jó együttműködés kulcsa a traszparens folyamatokban és tiszta kommunikációban rejlik

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!
  • Nálunk valóban értéket képviselő szaktudás sajátítható el
  • Számítunk az ötleteidre, véleményedre
  • Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Home office-ra is van lehetőség
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat

Állás adatai

Állás azonosító: 3964
Pozíció megnevezés: IT minőségbiztosítási munkatárs
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT minőségbiztosítási munkatárs