IT hálózati/ devops mérnök

Csatlakozz IT csapatunkhoz és legyél tagja egy igazán munkavállaló- központú, stabil vezető gyógyszeripari vállalatnak.

Főbb feladatok

  • IT hálózati- és security rendszerek üzemeltetése, hibaelhárítás, karbantartás
  • felhasználók által nyitott servicedesk jegyek megoldása, szükség esetén eszkalálása
  • technológiai támogatás nyújtása felhő alapú (Azure, AWS, későbbiekben Google) rendszerek üzemeltetéséhez, fejlesztéséhez
  • szoros együttműködés a Digitalizációs Technológiai Központunkkal a felhő alapú megoldások biztonságos megvalósításában
  • részvétel tesztelésben, változáskezeléssel kapcsolatos projektekben
  • alkalmanként részvétel a külső és belső auditok támogatásában

Munkakör betöltésének feltételei

  • releváns felsőfokú végzettség (IT területen)
  • minimum 3 éves gyakorlat IT hálózat üzemeltetési területen, középpontban a hálózati biztonsággal
  • tapasztalat ipari / hibrid felhő környezetekben, felhő alapú rendszerek ismerete
  • konténerizáció ismerete
  • DevOps kulcsfogalmak és az IoT alapos ismerete
  • hálózatbiztonsági megfelelési szabványok ismerete
  • agilitás, multitasking képesség, erős rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Cisco hálózati- és biztonsági eszközök ismerete
  • társalgási szintű angol nyelvismeret

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!
  • Nálunk kihívást jelentő, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokon dolgozhatsz
  • Számítunk az ötleteidre, véleményedre
  • Tudjuk, hogy a rugalmas munkarend milyen fontos, ezért biztosítjuk hozzá a feltételeket
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Orvosi rendelőinkben széleskörű szolgáltatások érhetők el számodra: fogászat, bőrgyógyászat stb.
  • Saját óvodánk, bölcsődénk van
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Minden munkavállalónkra csoportos élet - és baleset biztosítást kötünk
  • Támogatjuk a közösség építést- családi programokkal, önkéntességgel, sportrendezvényekkel

Állás adatai

Állás azonosító: 4179
Pozíció megnevezés: IT hálózati/ devops mérnök
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: IT
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT hálózati/ devops mérnök